naprawa sterowników turbiny

Elektroniczny sterownik może być wysłany lub dostarczony osobiście. Zostanie on poddany szczegółowym testom. Istnieje możliwość naprawy sprzętu w ciągu 48 godzin. Można również zamówić nowy siłownik elektroniczny, który wysłany będzie w kolejnym dniu roboczym.

Elektroniczny sterownik / nastawnik turbiny

 

Konstrukcja turbo nie została w ostatnim czasie znacząco zmieniona czy też posunięta naprzód przez producentów turbosprężarek. W tym zakresie branża turbin mieści się od lat na podobnym poziomie. Spory progres pojawił się jednak w kwestii obsługi układu zmiennej geometrii. Wprowadzony został tam siłownik elektroniczny, który skutecznie zastąpił powszechny zawór nazywany gruszką. Elektroniczny siłownik posiada swoiste obwody elektryczne, podające impuls oraz konkretne sygnały do silnika. Silnik natomiast przemieszcza ramię siłownika podpięte do zmiennych łopatek. Zaznaczyć należy, iż pozycje start i stop nie są z góry zdefiniowane w obrębie napędu turbiny. Mogą one różnić się między sobą w przypadku specyfiki konkretnego sprzętu. Napęd elektryczny jest zatem różny dla każdej turbosprężarki. Pomimo faktu, iż wygląda niemal identycznie, zakres działania dla wielu turbosprężarek jest nieco odmienny.

 

Oferowana przez nas regeneracja sterowników turbin to profesjonalny serwis, dzięki któremu możliwe jest przywrócenie urządzeniu pełnej sprawności i funkcjonalności. Regeneracja nastawników turbin poprzedzona jest oględzinami urządzenia, dzięki czemu możemy dokładnie zweryfikować pojawiające się usterki, a następnie je naprawić.

 

Usługi testowania

 

W firmie Turbonaprawa.pl z powodzeniem można poddać weryfikacji elektroniczny siłownik przy użyciu specjalistycznego testera ATD-1, w opcji "Test Serwis". Koszt takiej usługi wynosi jedynie 80zł (+ VAT).

 

Serwis naprawczy

 

Proponujemy Państwu profesjonalną naprawę elektronicznego sterownika, dostarczonego przez Klienta do naszej siedziby. Aby uaktywnić procedurę naprawczą wystarczy przesłać posiadany sterownik elektryczny do Turbonaprawa.pl z podaniem swoich danych kontaktowych. Można również dostarczyć sprzęt do siedziby naszej firmy. Elektroniczny napęd może zostać przez nas profesjonalnie przetestowany. W przypadku, gdy stwierdzona zostanie jego usterka - możemy naprawić sprzęt w maksymalnie 2 dnia. Jeśli sterownik elektroniczny będzie działał poprawnie, zostanie zwrócony do Klienta w ramach usługi "Test Serwis". Oferujemy Państwu profesjonalny serwis sterowników turbin. Każda naprawa sterowników turbin prowadzona jest przez nas sprawnie i kompleksowo.

sterownik turbiny - numer G

 

Obsługa wymiany

 

Zdajemy sobie sprawę, że istnieją takie przypadki, gdy określona usterka wiąże się z znaczną dezorganizacją dotychczasowej aktywności Klientów. Wówczas możemy zaproponować wymianę z półki. Dysponujemy bardzo rozległym asortymentem w zakresie siłowników elektronicznych. Zamówić można je od ręki, a wysyłane są niemal błyskawicznie - w następny dzień roboczy. Przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami telefonicznie, aby ustalić konkretną cenę oraz dostępność produktu, a także podać G-numer (jest on zamieszczony na boku aluminiowej jednostki siłownika). Opcjonalnie może zostać podany numer części turbiny. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży i jesteśmy firmą z niekwestionowana renomą. Gwarantujemy zatem najwyższą jakość świadczonych usług, rzetelność i konkurencyjne ceny.

 

Pomoc z rozpoznaniem

 

Często Klienci decydują się naprawiać sprzęty, które wcale nie są uszkodzone. Tracą przy tym niepotrzebnie czas i pieniądze. My kładziemy nacisk na weryfikację stanu sterownika elektronicznego, a dopiero w dalszej kolejności podjęcie działań naprawczych. Może się bowiem okazać, że sterownik działa poprawnie, a problem leży w działaniu turbosprężarki. Jesteśmy po to, aby dokładnie sprawdzić usterkę i usunąć ją możliwie niskim dla Klienta kosztem. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, rozległą wiedzę z branży i specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu możemy z pełną precyzją określić czy sterownik jest sprawny, czy też wymaga naprawy.  

Regenerujemy sterowniki turbosprężarek do pojazdów marek: